شرایط و قوانين فروشگاه

· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت آتریسا موبایل، فروش ابزار تعمیر موبایل می باشد.
· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

· بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد.توجه داشته باشید که قیمت ها با توجه به ارز لحظه ای میباشد و بصورت ثابت و همیشگی نیست برای کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق محصولات با ما تماس بگیرید: 09015801307

· روند مرجوع شدن کالا :

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک : «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد ( البته درصورتیکه از محصول مورد نظر استفاده نکرده باشد) در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود ».

*شرایط  ابطال/مرجوع کالای خریداری شده توسط مشتری (به سه روش زیر) :

· برای درخواست ابطال کالای خريداری شده، می بایست خریدار حداکثر 24 ساعت بعد از سفارش با ما تماس بگیرد.

·در صورتیکه مشتری، محصول مورد نظر را تحویل گرفته باشد. میتواند قبل از بازکردن بسته بندی محصول با قبول هزینه پستی و بیمه کردن آن محصول برای ما ارسال کند(حداکثر 7 روز بعد از خرید) .هچنین فروشگاه آتریسا موبایل موظف می باشد طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک وجه پرداختی را به صورت کامل عودت دهد.

·در صورتیکه مشتری، محصول مورد نظر را پس از تحویل گرفتن آنرا از بسته بندی خارج کرده و بعد تصمیم بر مرجوع کردن کالا را بگیرد (حداکثر تا 7 روز بعد از خرید) طبق قوانین فروشگاه میتواند با اطمینان از عدم آسیب رساندن به محصول از سوی خود مشتری، محصول را با قبول هزینه پستی و بیمه کردن آن برای ما ارسال کند. هچنین فروشگاه آتریسا موبایل 15% از مبلغ واریز شده را کسر و مابقی را موظف می باشد عودت دهد.

· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی آتریسا موبایل را داده باشیم.